çapa Pusula Dövmesi

çapa Pusula Dövmesi
çapa Pusula Dövmesi
Description

çapa Pusula Dövmesi:

çapa pusula dövmesi. Denizcilikle ilgisi olan seyahat etmeyi yeni yerler keşfetmeyi seven insanlar başta olmak üzere hayatlarında bir yön arayan ya da gittiği yolun doğru olduğuna inanan insanlar gibi farklı anlamlar yükleyerek pusula. Pusula dövmesi modelleri erkek kadın çocuk bayan herkes tarafından severek yapılan geçici dövme modellerimiz arasındadır. Pusula dövme compass tattoo hakkında daha fazla fikir görün.

çiftlerden birinin çapa diğerinin de gemi dümeni yaptırdığı tasarımlar da anlam olarak bir çok şey ifade edebilir. çapa dövmesi yaptıran sevgililer birbirine olan tutkularını sadakatlerini bağlılıklarını gösterirler ve birbirlerini demir attıkları son liman olarak gördüklerini simgelerler. Bu fotoğrafta harita üzerine işlenmiş bir pusula dövmesi görüyoruz.

Pusula dövmesi anlamı olarak hem güzel hem de görsel olarak bir çok farklı tarzda modelleri ile bu kadar popüler olmasını tamamen hak ediyor. Anlam olarak çiftler için de oldukça uygun bir dövme modelidir. Contents0 1 ekran1 pusula dövme birçok erkek için popüler vücut takı2 küçük bir çapa ve siyah bir mini pusula birçok varyant var ve bu pusula motifinin diğer sembollerle de birleştirilebileceği söylenebilir 2 1 burada bilekte küçük zarif bir pusula bileği için harika bir fikir sunuyoruz 2 2 kadınlar için zarif bir zarafet ile küçük bir pusula dövme fikri.

Sade ve detaysız olmasına rağmen güzel durabilen dövmelere iyi bir örnek olmuş bu pusula dövmesi. Bu sebeple eski dönem denizciler ve gezginler arasında pusula dövmesi oldukça popülerdi. Fotoğrafta gördüğünüz pusula dövmesi göğüs altına yaptırılmış ve oldukça büyük bir dövme.

Günümüzde de pusula dövme modelleri çok sık tercih edilmekte. çapa dövmesi sadece çapa motifinden oluşabileceği gibi bazen de çapanın farklı yerlerine eklenen tasarımlar ve yazılarla da geliştirilebilmektedir.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: