çoçuk örgü Saç Modeli

çoçuk örgü Saç Modeli
çoçuk örgü Saç Modeli
Description

çoçuk örgü Saç Modeli:

çoçuk örgü saç modeli. çocuk saç örgü modelleri ve yapılışları bizim her zaman dikkatimizi çekiyor. Bu şekilde tıpkı standart üçlü örgü gibi aynı aşamalardan geçen sadece ondan bir örgü daha fazla içeren bu saç modelini. Saçları dört parçaya ayırıp birinci parcayı ikincinin üstünden üçüncünün altından dördüncünün ise üstünden geçirin.

Saç örgü modelleri resimli anlatım yolu ile açıklanırsa o modeli yapmak daha kolay oluyor. çocuk saçlarında örgü pratiği yapmak kendi saçımızı örmekten çok daha kolay. Yavaşça daha da gevşetilen örgü üzerine de istediğiniz boyut ve renkte bir taç taktınız mı alın size.

çocukların ipeksi saçlarını şekillendirmek yetişkinlerin saçlarından çok daha keyifli oluyor çocuk örgü modelleri okula giden çocuklar için ideal. Burada gördüğünüz modelde önce saç iyice fırçalanıp kabartılıyor ve arkasından çok gevşek bir balıksırtı örgüsü uygulanıp kuyruk kısmı içeri saklanıyor. 2018 kız çocuk örgü saç modelleri iyi seyirler bizi takip etmeye devam edin.

Ikiye ayırdığımız saçların bir tarafını bağlayalım ki örerken elimize dolaşmasın. Standart örgü saç modelleri sizin için çok sıkıcı ise bu dört bantlı örgü saç modelini deneyebilirsiniz. Normal örgüyü üstten alarak ördüğümüzü düşünürsek bu saç modelini yapmak için tam tersini yapıp.

Bu örgü saç modeli yani hollanda örgüsü dediğimiz modeli yapmak gayet kolay sol taraftaki resimde saçları ikiye ayırıyoruz. Videomuzu beğenirseniz beğen butonuna tıklamayı yorum yazmayı ve sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal. öreceğimiz saçları üçe ayırıyoruz.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: