önü Uzun Arkası Kısa Saç Modeli

önü Uzun Arkası Kısa Saç Modeli
önü Uzun Arkası Kısa Saç Modeli
Description

önü Uzun Arkası Kısa Saç Modeli:

önü uzun arkası kısa saç modeli. Uzun saçta bu saç kesimin varlığı çok belli olmaz. ön kısımları hareketli olan kısa saç kesimleri cool bir görünüm için farklı şekillerde. Bu saç modeli özellikle gençlik yıllarında olan kadınlara çok yakışmaktadır.

Asimetrik kesimi ile dikkatleri üzerine çeken bu saç modeli ünlü şarkıcı model ve oyuncularında en çok tercih ettiği saç modellerinden birisi olmuştur. önü uzun arkası saç modellerinin fonksiyonel bir başka tarafı ise diğer farklı saç modelleri ile birlikte rahatlıkla kullanılabilmektedir. Choppy denilen uzun perçemlerin yer aldığı arkaya doğru uzayan katlı kesim saç modeli dağınık bir görünüm sağladığı için şekillendirmeye hiç gerek yok.

Sokak stilini belirleyen kısa saç modelleri. önü uzun arkası kısa saç modeli. Sokak stilini belirleyen arkası kısa önü uzun saç modeli seçilen kıyafet stiline uygun olarak fönlü ya da dalgalı olarak kurutulabilir.

Kimi zaman çene hizasında biten ön kesim arka kısımda kulak üstüne kadar çıkabilir. Choppy kısa saç kesimi. Değişik kısa saç modellerinden seçtiklerimizi beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Olsa da göze hitap eden bir görüntü oluşmaz. Arkası kısa önü uzun saç modelleri. Tepe ve ön kısımların birazcık daha uzun olduğu bu saç kesimi çok kısa olduğu için tam da yıka çık stillerden.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: