üst Bilek Dövmeleri

üst Bilek Dövmeleri
üst Bilek Dövmeleri
Description

üst Bilek Dövmeleri:

üst bilek dövmeleri. Tabi kadın bilek dövmeleri bunlarla sınırlı değil. Aşağıdaki listede vücudunuzda dövme yaptırmak için kefşedebileceğiniz ve ilham alabileceğiniz 33 güzel bölge var. Umarız bu liste size ilham verir.

Eğer renk uyumu ve tonlar düzgün ayarlanabilirse renkli aslan dövmeleri çok iyi sonuçlar verebilir. Kol dövmeleri dövme ve dövme modelleri hakkında daha fazla fikir görün. Bileklere yapılan dövmelerin hem görünürlüğü daha fazla hem de eğer bir anlam yüklediyseniz her an bakıp anımsamanız daha kolay.

Kadınların en çok tercih ettiği bilek dövmeleri genellikle. 21 mar 2017 erkekler için birbirinden şık üst kol dövme modelleri. Dövme tattoo dövme modelleri hakkında daha fazla fikir görün.

Renkli olanları suyu boya tekniğiyle yapıldığında çok farklı sonuçlar verebilir. 03 haz 2018 erdem çiftçi adlı kişinin pinterest te 243 kişi tarafından takip edilen atatürk dövme panosunu keşfedin. En güzel erkek bilek ve parmak dövme modelleri.

Bacak dövmeleri dövme bacaklar hakkında daha fazla fikir görün. Bileklere yapılan dövmeler görünürlüğü sebebiyle de sıkça tercih edilmektedir. 26 mar 2017 dövme modelleri adlı kişinin pinterest te 23669 kişi tarafından takip edilen üst bacak dövmeleri thigh tattoos panosunu keşfedin.

Renk olarak siyah beyaz gölgeli ya da renkli olarak tercih edilebilirler. Sonraları bu dövmeler yavaş yavaş aşağıya doğru doğruca bileklere iniş gösterdi. Bilek dövmeleri taşıyanlara ayrı bir çekicilik katıyor.

özellikle parmak dövmelerinde trend olarak parmak üstü yada parmak yan tarafları gibi bölgeler en çok tercih edilmekte. Ilk akla gelen dövmeler genellikle kol dövmeleri ve omuz dövmeleri bölgeleri olur. çiçek ağaç yapraklardan oluşan dövmeler kalpli tasarımlar ok üçgen gibi geometrik şekiller sevimli hayvan figürleri ve motive edici sözlerden oluşan yazı dövmeleri.

Erkek bilek dövmeleri sadece küçük. 22 mar 2017 umutaltinumut adlı kişinin pinterest te 19065 kişi tarafından takip edilen üst kol dövmeleri upper arm tattoos panosunu keşfedin. Bu sebepten dolayı olsa gerek erkekler genellikle üst kol ve omuz bölgelerine dövme yaptırırlardı.

Sırt ortası yatay. Erkek bilek dövme modelleri ve erkek parmak dövme modellerine baktığımızda ağırlıklı olarak yapılan bölgenin dar ve küçük olmasından ötürü minimal dövme tasarımları ağırlıklı olmakta. Bilek dövmeleri bu dövmeyi yaptıran kişilere çok ayrı bir çekicilik kattığı düşünülmektedir.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: