üst Bilek Dövmeleri

üst Bilek Dövmeleri
üst Bilek Dövmeleri
Description

üst Bilek Dövmeleri:

üst bilek dövmeleri. Ilk akla gelen dövmeler genellikle kol dövmeleri ve omuz dövmeleri bölgeleri olur. Bileklere yapılan dövmeler görünürlüğü sebebiyle de sıkça tercih edilmektedir. Renkli olanları suyu boya tekniğiyle yapıldığında çok farklı sonuçlar verebilir.

21 mar 2017 erkekler için birbirinden şık üst kol dövme modelleri. Kol dövmeleri dövme ve dövme modelleri hakkında daha fazla fikir görün. Dövme tattoo dövme modelleri hakkında daha fazla fikir görün.

Eğer renk uyumu ve tonlar düzgün ayarlanabilirse renkli aslan dövmeleri çok iyi sonuçlar verebilir. özellikle parmak dövmelerinde trend olarak parmak üstü yada parmak yan tarafları gibi bölgeler en çok tercih edilmekte. 26 mar 2017 dövme modelleri adlı kişinin pinterest te 23669 kişi tarafından takip edilen üst bacak dövmeleri thigh tattoos panosunu keşfedin.

Bunun haricinde üst kol göğüs üstü bilek ve bacak da aslan dövmeleri için tercih edilen bölgelerdendir. Bilek dövmeleri bu dövmeyi yaptıran kişilere çok ayrı bir çekicilik kattığı düşünülmektedir. Umarız bu liste size ilham verir.

Sonraları bu dövmeler yavaş yavaş aşağıya doğru doğruca bileklere iniş gösterdi. En güzel erkek bilek ve parmak dövme modelleri. Kadınların en çok tercih ettiği bilek dövmeleri genellikle.

Bilek dövmeleri taşıyanlara ayrı bir çekicilik katıyor. Bacak dövmeleri dövme bacaklar hakkında daha fazla fikir görün. Erkek bilek dövme modelleri ve erkek parmak dövme modellerine baktığımızda ağırlıklı olarak yapılan bölgenin dar ve küçük olmasından ötürü minimal dövme tasarımları ağırlıklı olmakta.

Aşağıdaki listede vücudunuzda dövme yaptırmak için kefşedebileceğiniz ve ilham alabileceğiniz 33 güzel bölge var. Sırt ortası yatay. Tabi kadın bilek dövmeleri bunlarla sınırlı değil.

Renk olarak siyah beyaz gölgeli ya da renkli olarak tercih edilebilirler. Bu sebeple olsa gerek erkeklerin genellikle üst kol ve omuz bölgelerine yaptırdıkları dövmeler yavaş yavaş aşağı bileklere doğru indi. 22 mar 2017 umutaltinumut adlı kişinin pinterest te 19065 kişi tarafından takip edilen üst kol dövmeleri upper arm tattoos panosunu keşfedin.

03 haz 2018 erdem çiftçi adlı kişinin pinterest te 243 kişi tarafından takip edilen atatürk dövme panosunu keşfedin. Bileklere yapılan dövmelerin hem görünürlüğü daha fazla hem de eğer bir anlam yüklediyseniz her an bakıp anımsamanız daha kolay. çiçek ağaç yapraklardan oluşan dövmeler kalpli tasarımlar ok üçgen gibi geometrik şekiller sevimli hayvan figürleri ve motive edici sözlerden oluşan yazı dövmeleri.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: