3 Numara Saç Traşı

3 Numara Saç Traşı
3 Numara Saç Traşı
Description

3 Numara Saç Traşı:

3 numara saç traşı. 20 oca 2018 yanıtla beğen 6 şikayet et engelle. 5 numara saç modelleri bayanlar tarafından erkeklerde çok beğenilmektedir. Son bir kaç yıldır özellikle de bu sene bizim ülkemizdeki erkekler de kendilerine çok yakıştırdıkları için 3 numara saç kesimi modelini kullanıyor.

Her erkek için uygun olmayan erkeklerde 3 numara saç modelleri özellikle kulak yapıları muntazam olan erkekler tarafından tercih edilmelidir. Erkeklere büyük bir çekicilik katan bu saç modelinin her erkek için uygu. şimdi de diğer ayrıntılara bakalım.

Erkekler genelde bu tür özellikli saçlar da daha fazla eğilim gösterirler. Bu zamana kadar ülkemizde sadece askere giderken 3 numara saç traşı zorunluluktan yapılıyordu. Hangi erkekler 3 numara saç kesimi kullanmalıdır.

Kepçe kulak olarak tabir edilen kulak yapısı olan erkekler bu kadar kısa modelleri kullanmaktan kaçınmalıdır. Siz de abartmayın amk adamlara yakışıyo kestiriyolar ben çok istediğim halde kestiremiyorum mesela çünkü kafa şeklim buna müsait değil armut gibi durur ha bi. Askerlik yapan bazı rütbeli kişilerde çok kısa saçlar yerine bu numarayı denemektedirler.

Zaman zaman bu kesimli saçı bayanlarda da görürüz özellikle lady gaga zaman zaman bu saç modeli ile karşımıza çıkıyor. Kafa yapınızda bir problem yok ise kulaklarınız aşırı büyük değil ise erkek kısa saç modelleri size harika bir. Ayrıca televizyonda yayınlanan asker dizilerinde de birçok.

Philips hc3100 15 ile saç traşı oldum duration. Işte 4 numara saç tıraşı 3 numaradan daha uzun 5 numaradan ise daha kısa özellikte bir kesimdir. Evde kendi saçını kesmek 10 dakikada izle öğren saç kesimi nasıl yapılır salgın nedeniyle berberler kapalı ve evde nasıl kesilir merak edenlere evde saç nasıl kesilir.

Dost bak ış.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: