Arka Kısa ön Uzun Saç Modelleri

Arka Kısa ön Uzun Saç Modelleri
Arka Kısa ön Uzun Saç Modelleri
Description

Arka Kısa ön Uzun Saç Modelleri:

Arka kısa ön uzun saç modelleri. Eğer ince telli saçlara sahipsen kısa küt saç modellerinin hacimsiz görünmesine engel olmak için arkalara içten kat kestirebilirsin. Herkesin bildiği uzun yıllardır trend olan bob kesim saçların bu versiyonunda saçın arka ve ön kısmı yanlara göre daha kısa. Victoria beckham ile birlikte tanıdığımız bu saç kesim modeli o günden sonra çok kişi tarafından beğenildi ve yıllardır trend modeller arasında yerini alıyor.

Kimi zaman çene hizasında biten ön kesim arka kısımda kulak üstüne kadar çıkabilir. Başın tam arkasında ise en kısa boyutuna ulaşıyor. Yuvarlak özellikli yüzler için harika bir seçenek olan bob saç stilini denemelisiniz.

Sokak stilini belirleyen kısa saç modelleri. Bob modelin birçok çeşidi ve artısı var. önü uzun arkası kısa saç modeli.

Tüm küt saç kesimlerini rahatlıkla deneyebilirler. Bob model saçlar hayatımıza gireli birkaç sene oldu. Küt uzun bob saç modeli.

Saça hareket verdiğimizde yüzü bir tık daha arka plana atabiliyoruz ve bu sayede kusurlarımızı gizleyebiliyoruz. ön kısımda çene hizasında biten saçlar arkaya doğru giderek kısalıyor. Bu kısa saç kesimini istediğin kadar dağınık kullanmakta serbestsin çünkü ne kadar dağınık o kadar havalı görünüyor.

önü uzun olan ve arkası önlerine göre daha kısa kesilmiş saç modellerine kısaca bob tarzı diyoruz. ön kısmı uzun arka kısmı kısa olan bu model harika bir seçenektir. Saçın altına katlar kestirerek saçlarının arka kısmının daha kabarık daha dolgun görünmesini sağlayabilirsin.

Orta uzun küt saç modelleri. ön kısımları hareketli olan kısa saç kesimleri cool bir görünüm için farklı şekillerde. önler uzun arka kısa katlı bob saç modeli önler uzun arkalar kısa kadın saç modelleri önü çok.

Saç modelleri yada 2018 kısa saç modellerinin en farklı ve en güzel kısa saçlarını sizler için seçtik zarifliği ve şıklığı ön plana çıkaran önü uzun arkası kısa saç modelleri gerçekten beğenilmeyecek gibi değil. Değişik kısa saç modellerinden seçtiklerimizi beğeneceğinizi düşünüyoruz. Uzun küt kısa küt asimetrik küt gibi modelleri tercih edebilirsiniz.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: