Balıksırtı örgü Ikili

Balıksırtı örgü Ikili
Balıksırtı örgü Ikili
Description

Balıksırtı örgü Ikili:

Balıksırtı örgü ikili. Tutam örgünüzün kalınlığını belirleyecektir. Saçlar ikili balıksırtı tekniğiyle nasıl örülür sorusunu kuaför ufuk çatıkkaş görüntülü yanıtlıyor. şelale saç örgüsü nasıl yapılır.

Bu pratik şık görünüm eminiz ki bundan sonra davetlerde en çok tercih edeceğin saç modellerinden olacak. Saçları açık olarak gezmeyi sevmeyen kadınlar için saçlarını örmek pratik ve aynı zamanda güzel görünen. Resimli ve videolu anlatım.

Bu görünüm için mutlaka. Klasik balıksırtı saç modelini yaptıktan sonra örgünün boy kısmını ensende toplayıp topuz görünümü ver ve tel tokalarla sabitle. Balıksırtı örgü modeli tek yapıldığı gibi saçı ikiye ayırarak her bir tutamlar yandan balıksırtı modeli ile yan tepe noktalarından örülerek ikili balıksırtı saç örgü modeli de.

Videoda da söylediğim gibi önce mantığını anlayıp sonra da pratik ile takviye yapmak gerekiyor. Balıksırtı ense topuzu standart balıksırtı örgüsü tamamlanarak bir tel toka yardımı ile enseden aşağıda kalan örgünün içe kıvrılarak toka yardımı ile tutturulmasıdır. Ikili balık sırtı saç örgüsü nasıl yapılır.

Balıksırtı örgü nasıl yapılır. En sevdiğim 2018 çok kolay saç örgü modelleri olan bu model duştan sonra günlük saç örgüleri. Saçlar nasıl balıksırtı örülür.

Balıksırtı gevşek örgü ama hangi saç örgüsünü yapabiliyorsan onu 2018 01 25 14 46 04. Balık sırtı nasıl örülür. Bu videomda sizlere balıksırtı örgünün nasıl yapıldığını öğretmeye çalıştım.

Balıksırtı örgü düğün davetleri için de kullanabileceğin örgülü saç modellerinden. Balıksırtı örgü nasıl yapılır. çift taraflı balıksırtı örgü nasıl yapılır.

Ikili balıksırtının nasıl örüldüğünü kuaför adem bulut tan öğrenin.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: