Bergüzar Korel Kısa Saç Modeli

Bergüzar Korel Kısa Saç Modeli
Bergüzar Korel Kısa Saç Modeli
Description

Bergüzar Korel Kısa Saç Modeli:

Bergüzar korel kısa saç modeli. Eşi halit ergenç ile birlikte rol aldığı vatanım sensin dizisinden sonra saçlarını kısacık. Bergüzar korel saç rengi ve bergüzar korel saç modelleri hakkında detayları öğrenerek sizlerde ilham alabilirsiniz. Bugün bir ünlünün saçları hakkında bilgiler vereceğiz.

Annesi ve babası da yeşilçam ın çok ünlü oyuncuları idi. Saç modelleri konusunda da doğallıktan yana olan ve aşırı abartı saç modellerinden kaçınan bergüzar korel özel günlerde de topuz modellerini tercih etmektedir. Tıpkı annesi ve babası gibi oyunculuğu seçti ve çok başarılı bir dönem geçiriyor.

çikolata kahve saç rengi ile büyülemesinin yanı sıra genellikle doğal saç modelleri tercih ediyor günlük hayatında çok makyaj yapmasa da özel günlerde genellikle nude tonlarda makyajlar yapıyor. Korel in doğumdan sonra aldığı kilolarla dalga geçtiği eğlenceli paylaşımında vücudundaki büyük değişikliğin yanı sıra dikkat çeken bir diğer unsur da kısa saç modeli oldu. Hem kısa saçın yakışması hem de makyajsız doğal hali ile kameralardan kaçmayan bergüzar korel hayranlarının sevgisini bir kez daha kazanmaktadır.

Güzel oyuncu bergüzar korel yaptığı son paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti. Dizilerdeki başarısının yanı sıra doğal güzelliğiyle de çok konuşulan bergüzar korel sağlıklı ve gür saçları sayesinde pantene markasının da yüzü olmuştur. Bergüzar korel saç modelleri üniversite eğitiminden önce spor ile ilgilenmiş ve profesyonel olarak kulüplerde voleybol oynamıştır.

Yeşilçamda oyunculuk yapmış tanju korel ve hülya darcan çiftinin kızı olduğunun altını çizelim. Bergüzar korel saç rengi ve bergüzar korel saç modelleri hakkında. Güzel yıldız kesinlikle saçları ve güzelliği ile herkesi büyülüyor.

Bergüzar korel saç modelleri. üniversite yıllarından itibaren pek çok oyun ve kısa filmde rol almıştır.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: