Bilek üstü Dövme

Bilek üstü Dövme
Bilek üstü Dövme
Description

Bilek üstü Dövme:

Bilek üstü dövme. Topuğun üst kısmına dikine motifler ve çizgiler içeren ve hafiften renk içerebilen dövmeler gerçekten çok estetik duruyor. Erkek bilek dövme modelleri ve erkek parmak dövme modellerine baktığımızda ağırlıklı olarak yapılan bölgenin dar ve küçük olmasından ötürü minimal dövme tasarımları ağırlıklı olmakta. Kol dövmeleri dövme erkek dövmeleri hakkında daha fazla fikir görün.

Minimal el üstü dövme. Kendinizi özdeşleştirdiğiniz bir bitki veya çiçek varsa bu alanda çok güzel duracağından eminiz. Bilekler dar alanlar olsa da geyiklerin ana planda olduğu dövmelerinize çiçek çember dal gibi ufak dokunuşlarla farklılıklar ekleyebilirsiniz.

Bu bölgelere dövme yaptırmak ise cazibeyi ve ilgiyi epey arttırıyor. 23 nis 2020 dövme modelleri adlı kişinin pinterest te 22733 kişi tarafından takip edilen erkek kol dövmeleri man arm tattoos panosunu keşfedin. Işte bilezikten bile daha şık duran 60 bilek içi dövmesi.

Başlangıç olaraksa bilek içi dövmelerini seçebilirsiniz. El bilek dövme modelleri. Küçük dövmelerin en çok yakıştığı bölgelerden biri de bileklerdir.

Dövmecinin yolunu tutmadan önce size ilham verecek modellere göz atmayı unutmayın. Bizim düşüncemiz de bileğe en çok yakışan şekillerin küçük dövme modelleri olduğu yönünde. Parmak dövme modelleri arasında en çok kullanılanlar.

Boyun bölgesine yine minimal dövme modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 23 haz 2020 dövme modelleri adlı kişinin pinterest te 23282 kişi tarafından takip edilen erkek bilek dövmeleri man wrist tattoos panosunu keşfedin. Hint tanrıçasını andıran el dövmesi genelde bir anlamı olan dövme bileklere yaptırılır.

Aşağıdaki listede vücudunuzda dövme yaptırmak için kefşedebileceğiniz ve ilham alabileceğiniz 33 güzel bölge var. Umarız bu liste size ilham verir. Eğer bu bölgeye dövme yaptırmayı düşünüyorsanız.

El bileği damarların geçtiği yerdir yani kanınızın vücut. En sonunda tüm cesaretinizi toplayıp bileğinize dövme yaptırmaya karar verdiniz. Bilek dövmeleri dövme dövme modelleri hakkında daha fazla fikir görün.

Bilek bölgesi için genellikle minimal geyik dövmeleri tercih edilmektedir. Bir bileğinizde kuş diğerinde ise açık bir kafes dövmesi genelde özgürlüğü timsal eden bu tarz dövmeler el bileğine yapılır. Bu küçük dövmeler bileğin tam ortasına yapılabileceği gibi bileğin sağ iç ya da sol iç tarafına da yapılabilir.

öyle bir dövme düşünün ki anlamlı bir şey yazacak ama ne yazdığını bir tek siz ve bir de. Sırt ortası yatay. Hem görsel açıdan harika duruyorlar.

Büyük dövmelerden hoşlanmıyorsanız ve ilk dövmeniz için karar vermekte zorlanıyorsanız bilek dövmeleri kararınızda mutlaka etkili olacaktır.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: