Bob Kesim Nedir

Bob Kesim Nedir
Bob Kesim Nedir
Description

Bob Kesim Nedir:

Bob kesim nedir. Yani saçlarını kısaltmak için mutlaka kuaföre gitmene gerek yok. Ancak uzun bob kesimi isim değiştirerek lob kesim adını almıştır. Bob kesim nasıl yapılır fön cekimi anlatımlı teknik bilgi duration.

Sahte bob kesim ise saçlarına makas değdirmeden de yapabileceğin bob kesimdir. Eğer saçlarınızı kestirmek istiyor ama kadınsı görünümden de uzaklaşmak istemiyorsanız akla hemen bob ya da lob saç kesimleri geliyor. Saçlarını gizleyerek de kısa bob kestirmiş gibi görünebilirsin.

Bu iki modelin de en güzel yanı her türlü yüz tipine yakışması. Peki nasıl oluyor bu bob ve lob kesimler. Yani ne çok kısa ne de çok kısa.

Lob kesim kolay şekil alır bob kesimin en. Lob kesimde hem düz hem dalgalı kullanma olasılığı vardır. Lob kesim bob kesime göre enseden bombe verilerek kesilir asimetrik kesilerek ombre geçişlerinin enfes uygulanabileceği bir saç kesimidir.

Bob saç kesimi için her ne kadar küt saç denilse de pek öyle değil aslında. Bob saç kesimi küt kesim olarak tabir edilen yıllardır kullanılan bir model. Ister bob kesim süper kısa saçlar ile 1920 lerin esintilerini taşıyan bir dönem kadınına dönüşün emma watson.

çene hizasına kadar gelen enseden bombeli saç kesimi diyebiliriz. 1960 ve 1970 li yılların en popüler saç kesim modellerinden biri olan bob saç kesimi omuz üstünde biten saç modellerine verilen isimdir. Tabii bu saç modelini riske atmamak için saç.

Aslında bob kesimin kısa tipinin aksine uzun tipi de mevcuttur. Fatih alımcı coiffeur fatih 12 364 views. Sahte bob kesimi nedir.

Eskiden kullanılan bu model çene hizasında saçın dümdüz bir şekilde kesilmesiyle elde ediliyordu. şimdi modernleşene bob kesim ise omuz hizasında burun hizasında ortadan veya yandan ayrılmış şekilde kaküllü ya da. Bir de kardeşi var long bob yani lob.

Lob kesim çok daha rahat çok daha kadınsı ve tarz sahibi olunmasına sebep olur. Sahte bob sayesinde uzun saç sevenler de artık günübirlik kısa saçlara sahip olabilecek.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: