Bob Saç Kesimi

Bob Saç Kesimi
Bob Saç Kesimi
Description

Bob Saç Kesimi:

Bob saç kesimi. Ne çok uzun ne de çok kısa olan bu saç kesiminin en güzel tarafı ise hemen hemen her yüz şekline uyarlanabiliyor olması. 2019 bayan kahkül kesimleri bob saç kesimin bir başka artısı hayal gücü için çok fazla yer bırakmaları. About my journey 110 080 views.

Bob saç kesimi saçın ense kısmının en kısa yanların ve önlerin ise daha uzun olduğu oval saç kesimidir. 2017 saç trendleri arasında gösterilen bu saç kesimi hemen hemen her yüz şekline çok yakışıyor. Bob saç kesimi son yılların en çok tercih edilen modellerinden.

Long bob yani lob saç kesimini çok seviyoruz. Evde düz saç kesimi çok kolay 2 farkli yöntem duration. özellikle saçlarına yeni bir görünüm katmak ve taze bir stile sahip olmak istiyorsan uzun bob modelini denemelisin.

Daha da iyisi kahkül ile kısa bob saç modelleri bu sezon çok trend. çene hizasında kesilen küt saçlara bob saç kesimi deniyor. Evde bob saç kesimi duration.

Kısaltması olan lob şeklinde de geçebilir tercih ediliyor. Bob saç kesimi benim yazın kullanmayı en sevdiğim en ferah kısa saç modellerinden bir tanesi. 1960 ve 1970 li yılların en popüler saç kesim modellerinden biri olan bob saç kesimi omuz üstünde biten saç modellerine verilen isimdir aslında bob kesimin kısa tipinin aksine uzun tipi de mevcuttur.

Dalgalı kısa bob saç kesimi 2019. About my journey 95 546 views. Yüz şekli kare olanlar için yani yüzünden oldukça keskin hatlara sahip kişiler için uzun küt saç kesimi long bob diye de geçebilir.

Aslında bob kesiminin kesim seçenekleri ve modelleri çok az değildir ancak kısa bir model olduğu için orta ve uzun boy saçlara kıyasla daha az model seçeneği vardır örnek olarak eğer at kuyruğu veya topuz gibi saç modelleri kullanmak isterseniz bob saç kesimi ile bu tarz bir saç modeline sahip olmanız mümkün değildir. önleri hafif uzun olduğu için şekil vermesi de kolay. Bob saç kesimi klasik modellerden biri olsa da her seferinde daha tarz bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Eğer sen de yaz öncesi saçlarında taze ve modern bir görünüm arıyorsan uzun bob saç kesimine bir şans verebilirsin. O kadar popüler ki dünyaca ünlü isimler bile bu kesimi tercih ediyor. Uzun bob saç kesimi modelleri en dinamik ve hareketli saç modellerinden biri.

Küt kesim kahkülden daha seksi yandan atılmış kahküllere kadar kısa bob kesmeleri için onlarca sevimli kahkül modeli var.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: