Dar Alın Kahkül

Dar Alın Kahkül
Dar Alın Kahkül
Description

Dar Alın Kahkül:

Dar alın kahkül. Kalp yüz şeklinde uzun ve çene kısmı dar alın kısmı geniş bir yüz şekli vardır. Dar alinli yuz sekli icin kahkul kesimleri. 5 dar alınlar için uygun kahküller.

Alın dar olduğu için kahkül kısa kalıyor besleme çocuklara dönersin. 7 kalp yüzlü bayanlar için fikirler. Alnımızın büyük görünmesi kadar küçük görünmesi de dezavantajdır.

Kalp yüz şekli için kahkül kesimleri nasıl olmalıdır. Bu yüz şeklinizin yuvarlak ve. Bu yüz tipi uzun çeneye ve.

Modacıkız olarak izlediğiniz alnı dar olanlar için saç modelleri benzer moda videoları için kanalımızdaki diğer videolara göz atabilirsiniz alnı dar olanlar. Anasayfa saç yüz şekline uygun kahkül ve perçem kesimi. Dar alın sahip olduğum şey beni çok etkilemiyo ama youtube da herkes orasına kontür yaparken benim yapamamamdan dolayı neden böyleyim yaa falan demişliğim var insanlar zaten dar alınlı yapmak için yapıyo onu allam bazen böyleyim işte beni böyle sevin.

Eğer geniş alınlı bir bayansanız kahkülleri kesinlikle kullanmalısınız. Istediğiniz video varsa lütfen. Kafanın ortasından başlayan kahkül var bide o olabilir ama sonuç olarak alnını kapatan saçların yüzünü ufacık gösterir.

çoğu zamanda daha büyük bir görünüm anlamına gelir. Kahkülü yana ayırarak asimetrik bir kesimle elmacık kemiklerine uzanan bir görünüm vermek harika ötesi olacaktır. Beni sevdiyseniz kanalıma abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Yüz tipiniz uzunsa perçemin boyunu ölçün ve toplam boyunuza göre uyarlama yapın. Geniş bir alın demek yüzün daha fazla alana oturması demektir. Kahkül ve perçem kesimlerinin kenarları oval şekilde daha uzun gitmelidir ve kahkül bir tarafta daha yoğun olacak şekilde hafif yana atılmallı kahkül uçları da hafif inceltilmelidir.

Kesinlikle düz uzanan stiller tercih etmeyin. Küçük alınlar simetrik bir görünüm vermez bunu dengelemek için kahkül imdadımıza yetişecektir. Yuvarlak yüz tipine sahip olup ve perçem modeliniz biraz uzunsa elmacık kemiklerinizi kapatacak modelde yaptırmalısınız.

6 geniş alınlı bayanlar için kahkül modelleri.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: