Dar Alın Kahkül

Dar Alın Kahkül
Dar Alın Kahkül
Description

Dar Alın Kahkül:

Dar alın kahkül. 5 dar alınlar için uygun kahküller. çoğu zamanda daha büyük bir görünüm anlamına gelir. Dar alın sahip olduğum şey beni çok etkilemiyo ama youtube da herkes orasına kontür yaparken benim yapamamamdan dolayı neden böyleyim yaa falan demişliğim var insanlar zaten dar alınlı yapmak için yapıyo onu allam bazen böyleyim işte beni böyle sevin.

Bu yüz tipi uzun çeneye ve. Ayh açıklıcam diye canım çıktı kısaca simetrik olmuyor işte canım eciş bücüş bişey oluyor dene gör bikaç aya uzar. Kalp yüz şeklinde uzun ve çene kısmı dar alın kısmı geniş bir yüz şekli vardır.

Yüz tipiniz uzunsa perçemin boyunu ölçün ve toplam boyunuza göre uyarlama yapın. Dar alinli yuz sekli icin kahkul kesimleri. Kesinlikle düz uzanan stiller tercih etmeyin.

Kahkül ve perçem kesimlerinin kenarları oval şekilde daha uzun gitmelidir ve kahkül bir tarafta daha yoğun olacak şekilde hafif yana atılmallı kahkül uçları da hafif inceltilmelidir. 7 kalp yüzlü bayanlar için fikirler. Kahkülü yana ayırarak asimetrik bir kesimle elmacık kemiklerine uzanan bir görünüm vermek harika ötesi olacaktır.

Geniş bir alın demek yüzün daha fazla alana oturması demektir. Eğer geniş alınlı bir bayansanız kahkülleri kesinlikle kullanmalısınız. Kalp yüz şekli için kahkül kesimleri nasıl olmalıdır.

Bu noktada gerçekten çok etkili öneri kesinlikle kahküldür. Bu yüz şeklinizin yuvarlak ve. Modacıkız olarak izlediğiniz alnı dar olanlar için saç modelleri benzer moda videoları için kanalımızdaki diğer videolara göz atabilirsiniz alnı dar olanlar.

Videomu beğendiyseniz bir beğeni bırakmayı. 6 geniş alınlı bayanlar için kahkül modelleri. Alın dar olduğu için kahkül kısa kalıyor besleme çocuklara dönersin.

Istediğiniz video varsa lütfen. Kafanın ortasından başlayan kahkül var bide o olabilir ama sonuç olarak alnını kapatan saçların yüzünü ufacık gösterir. Alnımızın büyük görünmesi kadar küçük görünmesi de dezavantajdır.

Yuvarlak yüz tipine sahip olup ve perçem modeliniz biraz uzunsa elmacık kemiklerinizi kapatacak modelde yaptırmalısınız.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: