Denizci Dövme Modelleri

Denizci Dövme Modelleri
Denizci Dövme Modelleri
Description

Denizci Dövme Modelleri:

Denizci dövme modelleri. Dövme denilince çoğu insanın aklına üst kola yapılan siyah çapa dövmesi gelir. 2000 2500 yıllarında sümerlerden beri var olduğu bilinmekte ve dövme modelleri arasında bilinen en eski sembollerden biridir. Benzersiz aksesuarları ile sizde bu dövmeleri çok seveceksiniz aşağıda anlamları ile birlikte verilmiş olan kızlar için sevimli küçük dövmeler size ilham kaynağı olacaktır.

12 ara 2017 anatolia tattoo adlı kişinin pinterest te 290 kişi tarafından takip edilen denizci dövmeleri panosunu keşfedin. Antik çağlardan beri birçok kültürde hastalıklara ve kötü ruhlara karşı koruyucu bir tılsım. Bu nedenle ilk defa dövme yaptıracakların veya dövmelerine yeni bir tane daha eklemek isteyenlerin karar verme sürecini kolaylaştırmak için 2020 yılına damgasını vuracak 16 dövme modelinden oluşan bir liste hazırladık biz bu listeyi.

Old school dövme modelleri klasik görünümlerinin yanı sıra özel anlamlar da taşıyor. Geçmişte denizciler arasında oldukça yaygın olan çapa dövme modelleri günümüzde de kadın ve erkekler arasında çok sık tercih edilen dövmeler arasında yer alıyor. Dövme modelleri her yıl yeni stillerle karşımıza çıkarken hangi dövmeyi yaptıracağına karar vermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz.

çapa dövmeleri dövme severlerin her zaman ilgisini çeken modeller arasında yer alır. Dövme modellerinin en klişesi gibi algılansa da aslında bu modellerin kendine has ve çok farklı tasarımları vardır. Dövme yerleri arasında en popüler yerlerden birisi kesinlikle ayak bileğidir.

özellikle kadın ayak bileği dövme modelleri he şık durmakta hem de çevremize istediğimiz mesajı vermekte. Renk paleti geleneksel dövmelerde basit renkler tercih edilerek oluşturulur. Denizci dövmesi olarak da adlandırılan bu stilde en çok kullanılan figürler çapa pankartlar kuş figürleri deniz kızları gemiler ve pin up lar.

Denizci kültüründen ya da daha net bir ifade ile denizci dövmelerinden esinlenilerek oluşturulan bir tarz olması sebebiyle genel hatları ile maskülen olsa da aslında birçok kadın da old school dövme modellerine karşı tutku duyabiliyor. Bir dövme sahibi olmak istiyor fakat ne yaptıracağınıza karar veremiyorsanız sosyal medyadan arama motorlarından veya dövme sanatçınızdan örnek modeller temin edebilirsiniz. Oldukça zengin ve köklü geleneklere sahip denizci kültüründe denizci dövmeleri de önemli bir yer tutar.

Kızlar için sevimli küçük dövmeler 2017 yılında trend dövme modelleri arasına girerek insanın kişiliğini ve iç dünyasını yansıtıyor. 2020 bayan dövme modelleri trendleri arasında eskiz.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: