Dikdörtgen Yüz şekli

Dikdörtgen Yüz şekli
Dikdörtgen Yüz şekli
Description

Dikdörtgen Yüz şekli:

Dikdörtgen yüz şekli. Bu şekilde yüzünüz daralacak ve oval görünüme kavuşacak. Uzun yüz olarak da adlandırılır. Ters üçgen yüz şekli.

Gövdenin enine dar boyuna daha uzun olduğu yuvarlak ve kare çerçeveler de bu yüze göredir. Dikdörtgen şekilli bir yüz için makyaj ipuçları açıları yumuşat. Köşeli uzun yüz hatlarını daha yuvarlak göstermek için perçem stilini denemelisin.

Yüzün uzunluğu genişliğinden daha fazladır. Yüzün trapez şekli için tıraş saç kesimi de uygun olacaktır. Bir şapka oluştururken saç alt kısmında bir parantezle kesilir.

Işin püf noktası çeneleri ve şakakları yumuşatmak bu yüzden biraz bronzlaştırıcı uygulamak ve şekillendirmek gerçekten yardımcı olacaktır. Bu yüz tipindeyseniz kare yüz tipi ile oval yüz tipi arasında kalabilirsiniz. Bone eşarplar üçgen yüz şekli için oldukça iyi bir seçenek.

Kare yüz şekline sahip ünlülerden bazıları demi moore ve angelina jolie. Dikdörtgen bir yüz şekli için ipuçları hem oval yüzün hem de kare yüzün kombinasyonu şeklindedir. Ama bu yüz şekline uygun saç modelini bulduktan sonra kolay kolay vazgeçemeyecek kadar çok seversin.

Dikdörtgen yüz şekli ve saç kesim önerileri dikdörtgen yüz şekli ve saç kesim önerileri. Eğer dikdörtgen yüze sahipseniz size yuvarlak ve kare çerçeveler oldukça yakışacaktır. 3 dikdörtgen yüz uzun yüz.

Alın elmacık kemikleri ve çene çizgisi benzer boyuttadır. Bu yüz şekli klasik kısa saç kesimlerine ya da saç kesimine uygundur. Ayrıca eşarp ve şallarınızı olabildiğince gevşek bağlayın.

Dikdörtgen yüz şekline sahip bir bayansanız mutlaka bone kullanın. Saçlarınızın yanını kısa üstlerini hacimli tutmanız yüz şeklinizi orantılayacaktır. Genellikle kare yüz tipine oval şekil verilmeye çalışılır.

Dikdörtgen yüz tipine sahip erkeklerde yüz uzunluğu en büyük ölçümdür.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: