Evde Kahkül Kesimi

Evde Kahkül Kesimi
Evde Kahkül Kesimi
Description

Evde Kahkül Kesimi:

Evde kahkül kesimi. Ardından saçlarınızı elinizle yukarı doğru kıvırın. Evde pratik kahkül kesimi duration. Selamm bugün biraz farklı bir video ile karşınızdayım.

Annem çoook kızdı. Alnınızın 5 6 santim gerisinden başlayarak bir kahkül çizgisi oluşturun ve bu çizgiden alnınıza kadar olan saçları ince dişli bir tarakla öne doğru tarayın. Güzellik 16 nisan 2020 perşembe.

Ablam bana kahkül kesiyor. Gecenin 1 inde amaçsız bir şekilde kâkül kestim ve bunu videoya çekip sizle paylaşmak istedim. Merhaba arkadaşlar bir delilik yaptım ve evde kendi kahkülümü kendim kestim bence fena da olmadı sizden de yorumlarınızı bekliyorum sizce nasıl olmuş.

Lilitmac recommended for you. How to cut style side swept bangs duration. Kahkül yakışmış mı.

Kanalıma hoşgeldiniz bu videoda sizlerle saçlarımı evde kahkül kesme maceramı paylaştım umarım keyifle izlersiniz beğenirseniz eğer b. Karantinada kendim saçlarimi kesiyorum kahkül kestim. şu an çook yeni ve alışmaya.

Tek ihtiyacınız olan bir makas bir tarak ve biraz el becerisi. Evde kahkül kesimi evde kendi kâkülünüzü kesebilirsiniz. Ablam bana kahkül kesiyor.

Evde pratik kahkül kesimi duration. Kahkül kesimi için saçlarınız temiz ve kuru olmalı.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: