Iki örgü

Iki örgü
Iki örgü
Description

Iki örgü:

Iki örgü. How to french dutch braid your own hair with tips duration. Bu videomda sizlere balıksırtı örgünün nasıl yapıldığını öğretmeye çalıştım. Kalın yün iplerle ve örgü şişleri ile örülen örgü deseni göz kamaştırıyor.

Son haftalarda malum kış olması sebebi ile sizlere bir çok örgü patik modelleri örgü çorap yapımı bayan babet patik nasıl yapılır konuları gibi onlarca konu paylaştım. Iki renkli kolay örgü modeli bebek örgü modeli strickmuster knitting patterns duration. Bu yazımızda iki renkli işkembe örneğinin yapılışını anlatacağız.

Iki renkli tırtıl örgü two colour butterfly knitting duration. Azize cebeci 23 038 views. Inşallah yeni modeller buldukça da paylaşmaya devam.

Crochet örgü atölyesi 453 969 views. En tercih edilen iki renk örgü modelleri örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz onlara da bakabilirsiniz. Iki renkle örülen örgüler ve örnekler örgü şişi ile örülen iki renkli örnek keklik gözü örgü modeli oldukça kibar ve çok zarif bir örgü modeli.

Soğukların gelmesiyle bere kullanımını da artmış durumda. Bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz. Her gün en yeni örgü tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz.

Bu örnekle bebek battaniyeleri hırkalar yelekler örülebilir. Ponponlu bere yapmak isteyenler nasıl yapıldığını buradan öğrenebilirler. Ters örgü yapilişi harika bi model ve birkaç tüyo duration.

Bu paylaştığımız hırka deseni için örgü modeli de yine iki farklı renk ile örülüyor. Bu modelde şiş işi yapılıyor. Iki şişle burgulu örgü çorap nasıl örülür.

Iki renkli işkembe örgü modeli yapılışı merhaba arkadaşlar bugün sizlerle bu iki renkli işkembe örneğini çalışacağız. Iki renkli örgü bebek yelek modelleri 2018 güzel ipler harika renkler ve inanılmaz modeller. Iki tane örgü şişle videolu olarak bere yapımını göstereceğiz.

Geçenlerde paylaştığımız iki renkli örgü modeli yapılışı örgücü hanımlar tarafından çok sevilmişti. Keten örneği pıtırcık örgü deseni ve boncuk görünümlü örgü modeli örnekleri aynı bu örnek gibi çok kibar küçük örnekli örneklerden. Videoda da söylediğim gibi önce mantığını anlayıp sonra da pratik ile takviye yapmak.

Hem bayanlar hemde erkekler başlarını soğuktan korumak için bereleri kullanırlar. Merhaba kızlar sizlerle birlikte iki şişle burgulu örgü çorap yapımı konusu anlatacağız.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: