Katlı Kısa Kesim

Katlı Kısa Kesim
Katlı Kısa Kesim
Description

Katlı Kısa Kesim:

Katlı kısa kesim. Saçlarınızı daha şık bir görünüm kazandıran bu saç modellerinde kullanabileceğiniz renkler arasında sarı kestane kumral ve siyah gibi renkler idealdir. Bunu yanı sıra çok kısa saç modellerini tercih eden bayanlar kısa katlı kesim saç modelleri ile enerjisi daha yüksek modern saç stillerine sahip olabilirler. Bu şekilde de saç.

özellikle ince telli saç yapısına sahip kadınların ve kısa saç kullanımına alışık kadınların kolayca taşıyabileceği bu saç kesim modeli yanlar kısa kat arkalar daha bombeli olarak kullanılır. Herkesin bildiği uzun yıllardır trend olan bob kesim saçların bu versiyonunda saçın arka ve ön kısmı yanlara göre daha kısa. Modern kesimiyle göze çarpan pratikliğiyle gönül çelen lob yani long bob saç kesim modelleri her yüz tipine yakışmasıyla favori saç kesimlerimiz arasına çoktan girdi.

önleri kısa arkası biraz daha uzun olan long bob unun arka kısmını da hafif katlı kestirerek dinamik bir görünüm elde edebilirsin. Kısa saç kesimleri arasında öne çıkan modellere bakıldığında pixie saç modeli küt saç kesimi ve katlı kesim kısa saç modelleri ilk akla gelen modeller arasında. Ayrıca saçın ön kısmında burun hizasından itibaren başlayan katlar bulunuyor.

Bu kısa saç kesimini istediğin kadar dağınık kullanmakta serbestsin çünkü ne kadar dağınık o kadar havalı görünüyor. Katlı kesim düz saç modelleri ise zamansız saç stilleri arasında saçlarına ombre ışıltılar ekleyerek daha şık saç stili yaratabilirsin. Kısa katlı saç kesim modeli.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: