Su Damlası Dövme Modelleri

Su Damlası Dövme Modelleri
Su Damlası Dövme Modelleri
Description

Su Damlası Dövme Modelleri:

Su damlası dövme modelleri. Ana sayfa bebek. Merhaba hanımlar bugün sizlere su damlası dantel modeli yapımını paylaşacağım. Komple su damlası modelini kullanabileceğiniz gibi istenirse lastikte uygulanabilir sadece bayan örgülerinde değil bebek örgülerin dede kullanabilirsiniz.

Su damlası avize tasarımları. Ince şiş ile ve angora yün ile yapılınca daha bir güzel duran su damlası yelek modeli alıntı türkçe yapılış videosu bu zarif yeleği yapmak isteyenler için karşınızda. Gelin yelekleri yapan hanımların adedi bu zamanlarda daha çok.

Sevda hanımın anlatımını yapmış olduğu yelek modeli 3 numara şiş ve angora pudra ip kullanılmıştır. şimdi gelelim su damlası örgü modeliyle yapılan gelin yeleği modeline. Videoyu izleyerek kolayca yapabileceğiniz bu yelek modelini yapacaklara kolay gelsin.

Baharlık örgüleriniz için güzel bir seçenek olan su damlası modelini sizler için anlattım önümüzdeki sonbahara hazırlık yapmak istiyorsanız su damlası modeli size çok uygun örerken lastik istemeyen bir model. Canselin örgü dünyası 246 539 views 10 18. Ama büyük ve küçük ölçekli ya da sarkıt modelleri de spor tarza hitap eden ayrıntıları oluşturur.

Klasik dekora sahip evlerde hoş bir ambiyans oluşturabilir. Su damlası yelek modeli yapılışı. Vitrinler için de harika duracak bir dantel modeli.

Herkesin sır gibi sakladığı model yağmur damlası örgü modeli knitting pattern strickmuster duration. Su damlası örgü modeli öylesine göze hoş gelir ki her yaştan insanın tercih edebileceği örgü işlerinde kullanıma müsaittir. Bu örgüyü hem dantel hem havlu kenarı yapmak için örebilirsiniz.

Sizler şık ve klasik bir model istiyorsanız özellikle ihtişamlı ve parlak modellerini. Su damlasi modeli bebek yelek yapilişi anlatimli türkçe videolu iki şiş ile su damlası bebek yelek modellerinden olan ve gördüğüm ilk andan beri örmek için fırsat kolladığım bu su damlası modeli bebek yelek yapımını şimdi sitemize. çeyizlik gelin yelekleri amacıyla ideal olan yeleğin videosunu buradan izleyebilirsiniz.

1 sık iğne yapalım ve. örgü yelek modelinin ölçüleri 38 ve 40 beden için verilmiştir. örneğin genç kızlarımız pançolar bandanalar örgü takılar çantalar ya da daha farklı olması açısından örgü yelekler tasarlayabilir.

Malzemeler orta kalınlıkta ip tığ yapımı su damlası dantel modeli için öncelikle 12 tane zincir çekelim 12 ye batalım ve sık iğneyle bağlayalım. Su damlası gelin yeleği yapılışı bugün sizlere şiş ile oluşturulan su damlası örgü modeli gelin yeleği yapılışını anlatacağız.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: