Topuz Tokası

Topuz Tokası
Topuz Tokası
Description

Topuz Tokası:

Topuz tokası. Daha sonra topuz tokası bağlanan saça takılır. New design breathable diy mask the mask does not touch your mouth and nose easier to breathe duration. Daha sağlam duran türban bağlaması için türbanın alına gelen kısmını firkete ile saça sabitleyebilirsiniz.

Küçük topuz tokası 15 00 sepete ekle 150 üzeri ücretsiz kargo aynı gün hızlı teslimat. Eşarp ya da şalınızı bonenin üstüne kapadığınızda öne çıkan ya da yamuk olan kısımlar varsa buraları elinizle düzeltebilirsiniz. Topuz tokasi standart 10 00 tl toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Topuz tokasının da üstüne bonenin örtünmesi ile birlikte başın arka kısmında eşarp ve şal için kabarık biçim oluşturulmuş olur. Dalgalı topuz koyu sarı platin röfle 69 99 kdv dahil 119 99 kdv dahil favorilere ekle ürünü incele yeni ürün dalgalı topuz tokası tükendi. Whatsapp 0535 679 00 78 haftaiçi 09 00 19 00 cumartesi 09 00 19 00.

100 güvenli alışveriş alışverişleriniz 256bit ssl sertifikası ile korunmaktadır. Dalgalı topuz tokası tükendi. Hızlı kargo saat 09 00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Dalgalı topuz latte 69 99 kdv dahil 119 99 kdv dahil favorilere ekle ürünü incele yeni ürün 1. Tesettür topuz tokaları saç. Topuz tokası yapımı duration.

Kokulu topuz aksesuarları ile gün boyu bozulmayan şallar. Topuz tokası modelleri en uygun topuz tokası fiyatları alvina tesettür giyim de. Benden size 36 512 views.

Haftaiçi pazartesi cuma günleri saat 12 00 ye kadar olan siparişlerde ürünler aynı gün. Yorumlar topuz tokası ürün detayları qef. Hediye paketi istediğinizi satıcıya not bölümünde belirtmeniz gerekmektedir fatura ürünün içine eklenmeyecektir.

ürünler el yapımıdır resimlerden farklılıklar gösterebilir. Türban bağlarken bombeli bir görünümden. Topuz tokası krem parfüm alkol çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.

Yurtdışına hızlı teslimat iade ve değişim garantisiyle hemen satın alın. özellikle türbanın saçlardan kayarak açılmasını engelleyen firketeler topuz tokaları olarak da tercih ediliyor.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: