Topuz Tokası

Topuz Tokası
Topuz Tokası
Description

Topuz Tokası:

Topuz tokası. Eşarp ya da şalınızı bonenin üstüne kapadığınızda öne çıkan ya da yamuk olan kısımlar varsa buraları elinizle düzeltebilirsiniz. Yurtdışına hızlı teslimat iade ve değişim garantisiyle hemen satın alın. Benden size 36 512 views.

100 güvenli alışveriş alışverişleriniz 256bit ssl sertifikası ile korunmaktadır. Tesettür topuz tokaları saç. Daha sonra topuz tokası bağlanan saça takılır.

Dalgalı topuz koyu sarı platin röfle 69 99 kdv dahil 119 99 kdv dahil favorilere ekle ürünü incele yeni ürün dalgalı topuz tokası tükendi. Topuz tokası yapımı duration. Topuz tokasının da üstüne bonenin örtünmesi ile birlikte başın arka kısmında eşarp ve şal için kabarık biçim oluşturulmuş olur.

ürünler el yapımıdır resimlerden farklılıklar gösterebilir. özellikle türbanın saçlardan kayarak açılmasını engelleyen firketeler topuz tokaları olarak da tercih ediliyor. Kokulu topuz aksesuarları ile gün boyu bozulmayan şallar.

Whatsapp 0535 679 00 78 haftaiçi 09 00 19 00 cumartesi 09 00 19 00. Türban bağlarken bombeli bir görünümden. Haftaiçi pazartesi cuma günleri saat 12 00 ye kadar olan siparişlerde ürünler aynı gün.

Topuz tokası modelleri en uygun topuz tokası fiyatları alvina tesettür giyim de. Hediye paketi istediğinizi satıcıya not bölümünde belirtmeniz gerekmektedir fatura ürünün içine eklenmeyecektir. Kapıda ödeme imkanı tüm yurtiçi siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Topuz tokası olarak kullanılan firkete çeşitleri ile türbana kolayca farklı şekiller verebilirsiniz. Daha sağlam duran türban bağlaması için türbanın alına gelen kısmını firkete ile saça sabitleyebilirsiniz. Topuz tokası modelleri topuz tokası özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile gittigidiyor da.

Dalgalı topuz tokası tükendi. Küçük topuz tokası 15 00 sepete ekle 150 üzeri ücretsiz kargo aynı gün hızlı teslimat. Topuz tokasi standart 10 00 tl toplam 1 ürün görüntüleniyor.

New design breathable diy mask the mask does not touch your mouth and nose easier to breathe duration. Topuz tokası krem parfüm alkol çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: