Uzun Bob Saç Kesimi

Uzun Bob Saç Kesimi
Uzun Bob Saç Kesimi
Description

Uzun Bob Saç Kesimi:

Uzun bob saç kesimi. Saçlar bu sezon orta uzunlukta lob yani uzun bob denilen saç kesiminde olmalı. Bob saç kesimi klasik modellerden biri olsa da her seferinde daha tarz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Gözlemlediğimiz kadarı ile bu sezon ünlü yıldızların da tercihi uzun bob kesimden yana oluyor.

Kalın ince düz kıvırcık ve tüm yaşlar ile bob saç modelleri sizin tarzınıza uyum sağlar. Ne çok uzun ne de çok kısa olan bu saç kesiminin en güzel tarafı ise hemen hemen her yüz şekline uyarlanabiliyor olması. Bob saç modelleri.

Son günlerde epey sözü edilen ve dünya starları tarafından da tercih edilen bob saç kesimi de değişiklik için alternatiflerinizden birisi olabilir. 31 tem 2016 yanıtla beğen 7 şikayet et engelle. Uzun zamandır kendinde bir değişiklik yapmayanlar ve bu tekdüzelikten sıkılmış olanlar için kuaföre gitme zamanı gelmiş demektir.

Bunların saçları öyle kesince kabarık havalı duruyor. Lob kesimin bob kesimden tek farkı daha uzun olmasıdır. Bob saç kesimi polonya doğumlu kuaför antoine de paris tarafından 1909 da fransa da yaratıldığında beri dünyanın her yerinde tercih edilen ve ünlülerin popüler saç modelleri arasında yerini almıştır.

Daha kısa küt saç kesimi yüzünüzün keskin hatlarını vurgular. Hal böyle olunca bize de ilham almak düşüyor. Lob 3 ama uzun saç forever 3.

Yüz şekli kare olanlar için yani yüzünden oldukça keskin hatlara sahip kişiler için uzun küt saç kesimi long bob diye de geçebilir. özellikle saçlarına yeni bir görünüm katmak ve taze bir stile sahip olmak istiyorsan uzun bob modelini denemelisin. Aslında bob kesiminin kesim seçenekleri ve modelleri çok az değildir ancak kısa bir model olduğu için orta ve uzun boy saçlara kıyasla daha az model seçeneği vardır örnek olarak eğer at kuyruğu veya topuz gibi saç modelleri kullanmak isterseniz bob saç kesimi ile bu tarz bir saç modeline sahip olmanız mümkün değildir.

Kısacası bu sezonun saç kesimi konusunda hakimi kesinlikle uzun bob. Uzun bob kesim aynı zamanda boynun uzunluğunu da olduğundan daha fazla gösterdiği için kısa bob kesime göre daha nazik ve havalı bir görüntü oluşturur. Uzun bob kesim lob kesim olarak bilinir.

Ben serkan karayılan bugün sizlere uzun bob saç kesimi uygulaması ile birlikteyiz sizlerde saç kesimi konusunda hizmet almak isterseniz sosyal medya adresler. Kısaltması olan lob şeklinde de geçebilir tercih ediliyor. Uzun ters bob saç modeli yan görünümü keskin ipuçları ve yana ayrık uzun düz bob saç modeli önden görünüşü çok çekicidir b öyle bir güçlü bob saç kesimi ile pahalı saç ürünlerine gerek duymadan çok rahat bir tarz yakalayabilirsiniz.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: