Uzun Sakal Modelleri

Uzun Sakal Modelleri
Uzun Sakal Modelleri
Description

Uzun Sakal Modelleri:

Uzun sakal modelleri. Uzun saç ve gür sakal tercih eden bir çok kişi genel olarak yanları 3 numara tutarken üstleri ise sadece makas vuruşları ile düzeltmektedir. Sakalın moda olması ile birlikte uzun sakal bırakan erkek sayısında ciddi bir artış yaşanmıştır. Az saçlılar kirli sakal modelini tercih etmeleridir.

Kesinlikle kadınların en beğendiği sakal modelleri arasında başı alıyor diyebiliriz. Uzun hipster sakalın varsa farklı aksesuarlar takarak. Güzel bir kombin hazırlayarak sakalınızı bu kombine dahil ettirdiğiniz de kendiniz de aynaya baktığınız da sizdeki gelişimi görebileceksiniz.

Saçların azlığını dengelemek için sakalların da kısa boy tercih edilmesi gerekir. Sakal stilleri arasında en çok araştırılan modellerden biri de hipster sakal oluyor. Ne kirli sakal kadar uzun ne de yok denecek kadar az kirli sakal ile beraber hafif bırakılan sakalın da bir erkeğe yakışması için bazı şartlar var.

Bazı erkekler vardır ki onlar asla sakalsız yapamazlar. Uzun görünümü kullanmak bakımını yapmak zordur. Evet oldukça haşin bir görünüm verdiği gerçek.

Hipster sakal dağınık ve çabasız görünen sakal modeline verilen isimdir. Işte burada tercih edilen inceden kalına sakal modelinde de faullerden ince ince gelen sakal yanağa doğru. Ya da hipster sakal modelleri.

Son yılların belkide en çok tercih edilen sakal modelleri arasında inceden kalına doğru sakal modeli yer alıyor. Kısa sakal modeli sayesinde sakallarının seyrekliğini gizleyebilirsin. Düz sakal modelleri olarak da tanımlayabiliriz.

Eğer yüzünüz kare şeklindeyse çene kısmındaki sakallarınızı daha uzun tutarken yanaklarınız ve. D uzun sakal modelleri uzun stiller aslında biraz riskli tercihlerdir. Ayrıca uzun sakal için kısa saç modeli kullanmalısınız.

Ancak uzun sakal genellikle dönemsel olarak bırakılan bir. Aşağı doğru azalan saçlar ve sakal. Kısa saçlıların yaptığı en büyük hata kontrolsüz uzun sakal bırakmaktır.

Bunun için bakımını ihmal etmemelisiniz. Uzun saç ve sakal kombosu. Sakal modelleri uzun kısa size en uygun sakalı seçmek için en önce yüz şeklinizi belirleyin.

Uzun arkaya taranmış saç uzun erkeksi sakal. Aykırıyım mesajı örneğin kısa saç uzun sakal modelleri. Yüz tipine göre sakal uzunluğunu ayarlamak son derece önemlidir.

çenesi sivri olan biri için uzun sakal modelleri pek uygun olmamaktadır uzun sakal ciddi bir bakım ve emek istemektedir bakımsız uzun sakallar dışarıdan pek kabul edilebilir durmamaktadır. Jileti ters yönlere doğru sürterek tıraş olmayı alışkanlık edinmiş olan. Ayrıca yanların uzunluğunu sakalınıza.

Uzun sakal modelleri erkekleri biraz daha spor bir şekilde gösterdiğinden dolayı bu modelin kıyafeti de spordur. Seyrek olmaması ve düz uzaması. Son dönemde erkeklerin rağbet gösterdiği bir tarz.

Aşağı doğru azalan veya yukarı doğru artan yan saç modelleri sakalla birleştiklerinde oldukça maskülen bir duruş sergileyebiliyorlar. Seyrek sakalların varsa çok uzun sakal modelleri sana yakışmayabilir. Hipster sakal modelleri viking sakal modelleri ve düz sakal modelleri bu gruba girmektedir.

Böylece seyrek saçların çok daha belirgin görünecektir. Eğer yuvarlak bir yüzünüz varsa çenenizdeki sakalları yanaklarınızdakilerden daha uzun tutmalısınız ayrıca sakalınızın ucunu sivrileştirmeyi de tercih edebilirsiniz. Tepeden taranmış kısa yanlar.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: