Uzun Yüzü Yuvarlak Göstermek

Uzun Yüzü Yuvarlak Göstermek
Uzun Yüzü Yuvarlak Göstermek
Description

Uzun Yüzü Yuvarlak Göstermek:

Uzun yüzü yuvarlak göstermek. Eyeliner göz tiplerine göre nasıl sürülür applying eyeliner for different eye shapes duration. Yüzü ince göstermek için öne çıkan çeneyi gizlemek. Saçınızı kestirecekseniz kısa katlar yerine tercihini uzun katlardan kullanmanızda fayda var.

Oysaki doğru kısa saç modelleri ile çok daha güzel ve göz kamaştırıcı. Bu teknik sayesinde yüzünüz farklı. Yüzü toplu veya yuvarlak yüz hatlarına sahip olan bayanlarda çene biraz çıkık gibi durabilir bunu saklamanın bir yolu da koyu renk fondöten uygulayıp çeneyi gizlemektir.

şimdi bu sıkıcı tavsiyeleri bir kenara bırakarak şık ve kısa saçlarınızı bütün görkemiyle savurma zamanı. Eğer yüzüne gideceğini düşünüyorsan perçem de kestir derim ama bu çeneni daha da genişletecektir ve burnunu ortaya çıkaracaktır o yüzden saçını iyice yandan ayır. Yüzü küçük göstermek için ipuçları.

22 03 2016 17 51 güncelleme. Uzun ve dolgun kirpikler gözleri daha büyük göstereceği için yüz daha küçük gözükür. Sebile ölmez 1 547 404 views.

Yuvarlak tombul yüzlülerin yanakları sıkılarak bebek yüzlü diye sevilir ve bu yuvarlak yüzlü kişiler tarafından fazlada hoşlanılan bir durum değildir. Yuvarlak yüzü uzun ve şekilli göstermek için saçların uzun olması gerektiği düşünülür. Uzun bir yüz tipi görünüm itibarı ile de oldukça uzun gözükür ancak birkaç makyaj hilesi ile yüzünüzü daha yuvarlak göstermek mümkündür.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: