Uzun Yüze Saç Modelleri

Uzun Yüze Saç Modelleri
Uzun Yüze Saç Modelleri
Description

Uzun Yüze Saç Modelleri:

Uzun yüze saç modelleri. Erkekler için uzun saç modelleri. öncelikle saçınızı platin boyatmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Uzun bir yüzünüz varsa ilk olarak abartılı kesimlerden kaçınmanızı tavsiye ederim.

Erkeklerde uzun saç modellerinin oval yüzler için yansıması ise arkadan toplananlar ya da geriye doğru tarananlar olmalı. Diğer yandan kısa saç modelleri yüzünüzün şekli üzerinde hiç bir etki yaratmaz hatta kısa ve sivri modellerden yüzü olduğundan daha uzun gösterir. Yine çok uzun ve düz saçlar size pek uygun değil.

şimdi senin için uygun olan saç kesimlerini açıklıyoruz. Ancak kerry washington olduğunuzda kurallar sizin için geçerli değildir. Uzun saç kesim modelleri özellikle son bir kaç yılda uzun düz saç modelleri nin çok moda olması ile bir çok farklı çeşit ile karşımıza çıkıyor.

Eğer bunları yaşadıysanız sebebi yuvarlak bir yüze sahip olmanızdır. Uzun saçlar önceden genelde hepsi aynı hizada küt kesilmiş saçlar olarak şekillendirilirken günümüzde uzun saçlarda çok şık duran katlı kesim modelleri tercih ediliyor. Punk rock saç modelleri geri mi dönüyor.

Uzun yüze sahipsen blake lively i takip edebilirsin. Platin bob saç trendi. Oval yüze sahip olanlar çene hizasında kestirdikleri saç modeli ile çok daha modern görünecekler.

Bob kesim saçlar 2016 yılının en büyük trendlerinden. Yuvarlak ve saran dalgalar yüze boyut kazandırıyor ve daha uzun gibi gösteriyor. Kare yüz erkek saç modelleri yüzünüzün uzunluğu genişliği ile hemen hemen aynıysa çene kemikleriniz belirgin ve keskin yapıdaysa kare yüz şekline sahpisiniz demektir.

Bu nedenle uzun yüzlü hanımlar için en fazla kullanılan ve uzun yüz tipine güzel giden saç modelleri kahküllü katlı küt ve asimetrik saç modelleridir. Uzun bir yüze sahipsen saçlarını dümdüz yapmak yerine daha dalgalı long bob denilen saç modellerini kullanarak uzun yüz hattını dengeleyebilirsin. Saçlarının dalgasını ön plana çıkarmak için katlar da ekleyebilirsin.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: