Yandan örgü Modeli

Yandan örgü Modeli
Yandan örgü Modeli
Description

Yandan örgü Modeli:

Yandan örgü modeli. Daha sonrada 18 ilmek haroşa 22 ilmek model yada düz örgü 18 ilmek tekrar haroşa şeklinde örgüye devam edilir. Saç örgü modelleri 1 düğüm örgü. Yine aynı şekilde 7 sıra haroşa örülür.

Bahar ayının gelmesiyle klasik saç örgü modelleri yerine daha hacimli ve havalı örgü modellerini arar olduk. Bizim bu sezon en beğendiğimiz saç örgü modellerinin başında bu hacimli iri örgü modeli geliyor. Ayrıca örgü modeli battaniye modeli olarak da çok şık duracağından eminim.

Yandan düğmeli bebek yeleği nasıl yapılır bebek yelek modeli arayan arkadaşlarımız amacıyla çok kullanımı basit ve yandan düğmeli olması basit kullanım sağlamaktadır. Yandan saç örgü modelleri resimli anlatım sayesinde bunu kendiniz daha büyük yaş yelek yapımı içinde uyarlayabilirsiniz. Bu modelinde yapılışı kolay ve bir o kadar da şık görünümlüdür.

örgü modeli yapımını yazlık bluz modeli olarak da yapabilirsiniz. Bu kural tüm örgü modelleri için geçerlidir. önereceğimiz bir diğer yandan örgü saç modeli ise mısır ya da kılçıkta denilen saç örgü modelidir.

Yeleğimiz bütün olarak da örülebilir ama biz anlaşılır olması için üç parça. Stil baykuşu 190 135 views. örgüye alternatif.

Malzemeler orta kalınlıkta ip tığ makas yapımı örgü modeli için yapacağımız modeli uzunluğuna göre zincir çekelim. Yandan burgulu saç modeli mstar ve stil baykuşu duration. Fake baliksirti örgü nasil yapilir.

Ancak yaptığımız tüm örgülerde tüm işlem tamamlandıktan sonra örgüleri parmaklarımızla gevşetirsek daha hacimli bir örgü modeli elde ederiz. Yandan saç örgü modeli erkek bebek yelek yapılışı videolu anlatım. Bayanlar bugün de sizinle beraber yandan saç örgü modeli erkek bebek yeleği yapacağız.

Derya baykal yandan dügmeli yelek modeli 24 sıra 18 ilmek haroşa 22 ilmek düz ve tekrar 18 sıra haroşa şeklinde örgüye devam edin. örgü bebek yelekleri tercih ediyorsanız doğru adrestesiniz sayfamızda mükemmel yelek modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca en fazla kullanılan saç örgüleri arasında sayılan balıksırtı saç örgüsünü de unutmamak gerekir.

örgü modeller genellikle basık bir görüntü oluşturur saçlar gerçekte olduğundan daha az görünür. Yandan düğmeli bebek yelek nasıl yapılır. Işte saç örgü modelleri yapılışları.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: