Yuvarlak Yüze Kaş Modelleri

Yuvarlak Yüze Kaş Modelleri
Yuvarlak Yüze Kaş Modelleri
Description

Yuvarlak Yüze Kaş Modelleri:

Yuvarlak yüze kaş modelleri. Ancak yuvarlak bir yüze sahipseniz işte bir sonraki kuaföre gidişinizde aklınızda tutabileceğiniz birkaç ipucu. Ince kaş modelleri küçük yüzlü kadınlara yakışıyor. Ayrıca kalp şeklinde yüzü olanlar da yine kavis bir model olan hilal şeklinde kaş modellerini tercih edebilirler.

Yüz şeklimize göre seçeceğimiz doğru kaş modelleri güzelliğinize çok şey katacak. Eğer açık tenliysen açık renkli saçların varsa ince kaş modası ile çok modern görünebilirsin. Eğer minyon yüz hatlarına sahipsen ince kaşlar sana çok yakışacaktır.

09 05 2018 15 40 yazi boyutu. özellikle yuvarlak yüze sahip olanlar kalın ve iddialı kaş modellerinden uzak durmalılardır. 09 mayıs 2018 çarşamba 15 17 son güncelleme.

Kavise ne kadar yükseklikverirseniz yüz şekliniz o kadar uzun görünecek. Ince kaş modelleri küçük yüzlü kadınlara yakışıyor. Eğer minyon yüz hatlarına sahipsen ince kaşlar sana çok yakışacaktır.

Topuzlar ve yüksekten bağlanan saçlar yuvarlak yüz hatlarınıza uzunluk kazandırmada yardımcı olabilir. özellikle yuvarlak yüze sahip olanlar kalın ve iddialı kaş modellerinden uzak durmalılardır. Eğer açık tenliysen açık renkli saçların varsa ince kaş modası ile çok modern görünebilirsin.

Keywords:

License:

Non-commercial use, DMCA Contact us

Related search: